KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 
Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Idövonal
305 AC - Az oldal történetének indulási ideje

304 AC - Ramsay Bolton és Jaenis Karstark eljegyzése

304 AC - Petyr Baelish és Margaery Tyrell eljegyzése

303 AC - Jaime Lannister felmentése a Királyi Őrségből, megválasztása mint Casterly-hegy ura és a Nyugat Őrzője

303 AC - Daenerys Targaryen Westerosra érkezése, a trón átvétele, Cersei Lannister száműzetése

303 AC - Petyr Baelish és Ramsay Bolton szövetségre lépése

303 AC - A hatodik évad vége
Chatbox
Vándorok
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (36 fő) Pént. Feb. 02, 2018 5:29 pm-kor volt itt.


Dalnokok zengték
Matters of Importance ● A Véreb & a Farkasfiók
Gylmissa Lannister Emptyby Arya Stark
Szomb. Márc. 07, 2020 6:10 pm


Reszkető-tenger
Gylmissa Lannister Emptyby Tenarie Adaire
Kedd Nov. 06, 2018 6:07 pm


Észak nem feleljt
Gylmissa Lannister Emptyby Laerys Drennelion
Pént. Nov. 02, 2018 1:27 pm


Halloweeni borzongás
Gylmissa Lannister Emptyby Margaery Tyrell
Csüt. Okt. 25, 2018 6:49 pm


Hírek
Gylmissa Lannister Emptyby Margaery Tyrell
Pént. Okt. 19, 2018 12:10 pm


A káosz egy létra
Gylmissa Lannister Emptyby Margaery Tyrell
Csüt. Szept. 27, 2018 6:32 pm


Dorne-i herceg fakó lovon
Gylmissa Lannister Emptyby Emmelyne Florent
Vas. Szept. 23, 2018 8:16 pm


Weddings are boring
Gylmissa Lannister Emptyby Arya Stark
Vas. Szept. 23, 2018 7:54 pm


Old debts - Arya & the Hound
Gylmissa Lannister Emptyby Arya Stark
Szomb. Szept. 22, 2018 6:29 pm


The Pink Wedding
Gylmissa Lannister Emptyby Arya Stark
Szomb. Szept. 15, 2018 8:24 pm


Vízi [Baratheon] Gendry
Gylmissa Lannister Emptyby Arya Stark
Vas. Szept. 09, 2018 12:44 pm


World of Witchers
Gylmissa Lannister Emptyby Arya Stark
Szomb. Szept. 08, 2018 11:08 pm


♕ Háttérhatalom kacatjai
Gylmissa Lannister Emptyby Margaery Tyrell
Szomb. Szept. 08, 2018 1:08 pm


Eredményhirdetés
Gylmissa Lannister Emptyby Balerion, az Iszonyat
Pént. Aug. 31, 2018 1:16 am


Hiányzásnapló
Gylmissa Lannister Emptyby Lysander
Csüt. Aug. 30, 2018 12:03 pm


World of Shadowhunters
Gylmissa Lannister Emptyby Vendég
Hétf. Aug. 27, 2018 7:05 pm


Clive Standen
Gylmissa Lannister Emptyby Rydan Blackwood
Szomb. Aug. 25, 2018 8:37 pm


Régi trükk
Gylmissa Lannister Emptyby Rongyos Herceg
Pént. Aug. 24, 2018 9:08 pm


Your destiny is written
Gylmissa Lannister Emptyby Jaqen H'ghar
Szomb. Aug. 18, 2018 10:16 pm


Resemblance
Gylmissa Lannister Emptyby Jaqen H'ghar
Szomb. Aug. 18, 2018 9:32 pm


Nyilvántartás
Lord
6 fő
Lady
8 fő
Ser
2 fő
Zsoldos
0 fő
Közrendű
2 fő
Vadak
0 fő
Keleti népek
3 fő
Mester
0 fő
Fattyú
0 fő
Éjjeli Őrség
0 fő
Nincstelen
3 fő
Összesen
24 fő

Megosztás
 

 Gylmissa Lannister

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Gylmissa Lannister
Lady, nemes úrnő


Tartózkodási hely : Jelenleg Sarsfield


Gylmissa Lannister Empty
TémanyitásTárgy: Gylmissa Lannister   Gylmissa Lannister EmptyPént. Júl. 20, 2018 10:19 pm

Gylmissa Lannister


Becenév: Gyl, Gylmi

Nem:

Kor: 24 év

Születési év: 281 AC

Családi állapot: Hajadon

Tartózkodási hely: Casterly-hegy

Származási hely: Casterly-hegy

Lojalitás: A nagy családhoz hű ( Lannisterekhez)



Családom


Atyám: Mirron Lannister

Anyám: Pyrta Nornell

Férjem/Feleségem/Jegyesem: Nincs

Gyermekeim: Nincsenek

Testvéreim: Nincsenek





Így jellemezném magam...

Erős vagyok, mert olyannak kell lennem; annak ellenére, hogy nem látok semmit. Sokan már tán feladták volna az életüket, de én kitartok. Szeretnék hasznos tagja lenni a családnak, akire lehet számítani, ha baj van. Sok dolog tud lehangolni engem, de legfőképp az, ha a virágaim nem érzik jól magukat. Szeretek külön beszélgetni az emberekkel, mint egyszerre az egésszel. Vakságom miatt nehéz lenne figyelemmel követnem az eseményeket, ezért szeretem a személyes találkozásokat. A hazugságot nagyon megvetem, s könnyedén meg tudja magát utáltatni az a ember, aki át akar verni. Szeretem napsütést és a kellemes beszélgetéseket, mivel rangomnál és helyzetemnél fogva nincs más lehetőség, hogy valamiben jó legyek.
S mi a helyzet a többivel? Nyugodt természetű vagyok, mindaddig, míg ki nem hozol a sodromból és faképnél nem hagylak. A hülyeségre igazából nem vagyok kíváncsi, hála a kemény neveltetésemnek. Tán egyszer eljön a nap, hogy én végre az odúmból kirepülök, s világot tapasztalok. Én teljesen letettem a Trón megszerzéséről, hiszen a híreket, szóbeszédeket hallva egyáltalán nem látom értelmét a létezésének.





Történetem

Lannisternek születtem, s ha sokat megélek, akkor Lannisterként fogok meghalni. Apám, Mirron Lannister, míg anyám Pyrta Nornell. Nincsen sem bátyám, nővérem, öcsém és húgom. Egyedüli gyerekként mindkét szülő figyelme rám vetült, azonban elmondhatom, hogy édesapámnál éreztem azt, hogy ő inkább egy egészséges fiú gyermeket szeretett volna, nem pedig egy gyenge vak nőt. Tanításomat hamar elkezdték, s itt ebben találtam meg örömömet. Nagyon jó memóriám van, amit tán jól kamatoztathatok még valahol. Vakságom miatt nem engedtek sem lovagolni, sem íjászkodni és kardot forgatni, de hímezni annál inkább. Lassan felnőttem, s Mirron, az apám már korán kérőket kezdett el nekem keresni, hogy nehogy kelljen velem foglalkozni. Úgy vélem, hogy szívesen tudott távol, mint maga közelében. Jöttek a kérők, de én mind leráztam őket, mert egyáltalán nem voltam kíváncsi rájuk. Erőltetett beszélgetések, s mondva csinált bókok záporoztak felém, de egyiknél sem éreztem, hogy igazán jó lesz velük az életem. Egyszer a leghűségesebb szolgálóval szerettem volna megszökni otthonról, ám nem sikerült. A szolgálóm fejébe került a kihágásom, s ekkor értettem meg, hogy innen nincs menekvésem. Jó sokszor megfordult a fejemben, hogy édesapám ellen fordulok, ám féltem a megtorlástól, s az, hogy esetleg még egy élet vére száradna rajtam. Felnőtt nővé értem, de a sok kérőtől teljesen unottá váltam, de mégis kényszerűségből engedelmesnek. Minden kérőnél megvárom az alkalmat, hogy elvegyem a kedvüket attól, hogy elvegyenek. Ők voltak és lesznek szórakozásaim, valami esemény a szürke mindennapjaimon.  Természetesen szeretném megtalálni azt a férfit, aki igazán szeretne engem, s aki meglátná végül az értékeim. Hogy mikor jönne el az a nap? Sose tudhatom, de lassan 24 évesen el kell gondolkoznom azon, hogy végül engedek atyám nyomásának, vagy véglegesen elmegyek itthonról, vagy egyszerűen leszámolok a szülői féltéssel. Az idő sürget, s én csupán itt, egy helyben toporgok...





Ha rám nézel

Vak vagyok, erre gyorsan rájöhetsz, ha megfigyeled a járásom és a mozdulataim. Lannister vér folyik az ereimben, így szőke hajam van, míg a szemem színe az nincs. A többi testrészemmel meg vagyok elégedve. Ott van elsősorban a kicsivel szélesebb csípőm, ami egyes szóbeszédek szerint utódnemzéskor hasznos.  Mell tájékon sem állok rosszul, de nem is érzem őket túlságosan nagynak. Pont olyanok, amilyennek lenniük kell. Magasság tekintetében elég szépre megnőttem, bár fogalmam sincs, hogy körülöttem levők milyen magasak lehetnek. Nincs túlságosan sok izmom, hiszen sem lovagolni, sem pedig kardot forgatni nem tanítottak meg. Nőiesnek vallom magam, annak ellenére, hogy nem látom magam nap mint nap a tükörben. 





Westeroson nincsenek titkok...

Vágyaim: Valami különös eseményre vágyok, ami nincs előre megtervezve
Ha én ülnék a Vastrónon: Igazságos lennék
Ha bárhová elmehetnék: Itt hagynám egy időre ezt a vidéket
Ha másnak születtem volna: Hódító lennék
Ami kedves számomra: A virágaim
Amit utálok: A hazugságot
Tulajdonom: A vágyaim, a testem és a szavaim




Playby: Halston Sage
Vissza az elejére Go down

Petyr Baelish
Petyr Baelish
Lord, nemes nagyúr


Tartózkodási hely : Sasfészek


Gylmissa Lannister Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gylmissa Lannister   Gylmissa Lannister EmptySzomb. Júl. 21, 2018 2:41 pm

Elfogadva

Ezen a világon nőnek vagy hátrányos helyzetűnek születni hatalmas nehézséget jelent, a kettő együtt pedig sok esetben felér egy halálos ítélettel, még nagyon fiatal korban. Veled ez nem történt meg, és hiába a vakságod, nem érzed úgy, hogy ez annyi mindenben hátráltatna az életben. Nem szomorodtál bele a vak létbe, nem érzel sajnálatot magad iránt, emellett pedig olyan mérhetetlen bátorság, akarat és erő szorult beléd, amit nagyon sok nemes férfi megirigyelne. Szóval akkor biztos, hogy hátrány az a hátrány? Talán te leszel az első, aki minderre rácáfol, én pedig alig várom, hogy lássam, olvassam!
Úgyhogy irány a foglaló, majd mehetsz is játszani!

Vissza az elejére Go down
 
Gylmissa Lannister
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lannister Ladyk
» Tyrion Lannister
» Myrielle Lannister

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Valar Morghulis :: Fellegvár könyvtára :: Akik a történelmet írták :: Karaktereink :: Lady-
Ugrás: