KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 
Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Idövonal
305 AC - Az oldal történetének indulási ideje

304 AC - Ramsay Bolton és Jaenis Karstark eljegyzése

304 AC - Petyr Baelish és Margaery Tyrell eljegyzése

303 AC - Jaime Lannister felmentése a Királyi Őrségből, megválasztása mint Casterly-hegy ura és a Nyugat Őrzője

303 AC - Daenerys Targaryen Westerosra érkezése, a trón átvétele, Cersei Lannister száműzetése

303 AC - Petyr Baelish és Ramsay Bolton szövetségre lépése

303 AC - A hatodik évad vége
Chatbox
Vándorok
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (36 fő) Pént. Feb. 02, 2018 5:29 pm-kor volt itt.


Dalnokok zengték
Matters of Importance ● A Véreb & a Farkasfiók
Karakterkereső Emptyby Arya Stark
Szomb. Márc. 07, 2020 6:10 pm


Reszkető-tenger
Karakterkereső Emptyby Tenarie Adaire
Kedd Nov. 06, 2018 6:07 pm


Észak nem feleljt
Karakterkereső Emptyby Laerys Drennelion
Pént. Nov. 02, 2018 1:27 pm


Halloweeni borzongás
Karakterkereső Emptyby Margaery Tyrell
Csüt. Okt. 25, 2018 6:49 pm


Hírek
Karakterkereső Emptyby Margaery Tyrell
Pént. Okt. 19, 2018 12:10 pm


A káosz egy létra
Karakterkereső Emptyby Margaery Tyrell
Csüt. Szept. 27, 2018 6:32 pm


Dorne-i herceg fakó lovon
Karakterkereső Emptyby Emmelyne Florent
Vas. Szept. 23, 2018 8:16 pm


Weddings are boring
Karakterkereső Emptyby Arya Stark
Vas. Szept. 23, 2018 7:54 pm


Old debts - Arya & the Hound
Karakterkereső Emptyby Arya Stark
Szomb. Szept. 22, 2018 6:29 pm


The Pink Wedding
Karakterkereső Emptyby Arya Stark
Szomb. Szept. 15, 2018 8:24 pm


Vízi [Baratheon] Gendry
Karakterkereső Emptyby Arya Stark
Vas. Szept. 09, 2018 12:44 pm


World of Witchers
Karakterkereső Emptyby Arya Stark
Szomb. Szept. 08, 2018 11:08 pm


♕ Háttérhatalom kacatjai
Karakterkereső Emptyby Margaery Tyrell
Szomb. Szept. 08, 2018 1:08 pm


Eredményhirdetés
Karakterkereső Emptyby Balerion, az Iszonyat
Pént. Aug. 31, 2018 1:16 am


Hiányzásnapló
Karakterkereső Emptyby Lysander
Csüt. Aug. 30, 2018 12:03 pm


World of Shadowhunters
Karakterkereső Emptyby Vendég
Hétf. Aug. 27, 2018 7:05 pm


Clive Standen
Karakterkereső Emptyby Rydan Blackwood
Szomb. Aug. 25, 2018 8:37 pm


Régi trükk
Karakterkereső Emptyby Rongyos Herceg
Pént. Aug. 24, 2018 9:08 pm


Your destiny is written
Karakterkereső Emptyby Jaqen H'ghar
Szomb. Aug. 18, 2018 10:16 pm


Resemblance
Karakterkereső Emptyby Jaqen H'ghar
Szomb. Aug. 18, 2018 9:32 pm


Nyilvántartás
Lord
6 fő
Lady
8 fő
Ser
2 fő
Zsoldos
0 fő
Közrendű
2 fő
Vadak
0 fő
Keleti népek
3 fő
Mester
0 fő
Fattyú
0 fő
Éjjeli Őrség
0 fő
Nincstelen
3 fő
Összesen
24 fő

Megosztás
 

 Karakterkereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Admin
Admin
Adminisztrátor




Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Karakterkereső   Karakterkereső EmptySzomb. Jan. 14, 2017 12:54 am

Karakterkereső


A karakterkereső - bár nagyon hasonló a hangzásuk - nem egyenlő a keresett karakterekkel. Míg oda konkrét karaktert rakunk fel, addig ide inkább nem meghatározott karakterötleteket várunk. Tehát itt nincsen szükség névre, nemre vagy korra, bizonyos esetkben egyikre sem, azonban a karakter szerepét a saját karaktered életében mindenképpen ki kell fejteni, hogy aki jelentkezik, az tudja, mire vállalkozik!
Megadott sablon nincsen, mindenki úgy írja és formázza meg a szöveget, ahogy szeretné, ebben az esetben ez nem fontos.

Pl.: XY írja: Karakterem mellé keresnék egy jóbarátot, akivel időnként egymást kísérgetik az útjaikon. Nem feltétlenül kell egy helyen lakniuk vagy egy helyről származniuk, a megismerkedésüket is lehet alakítgatni. Olykor összefutnak, együtt mennek egy ideig, aztán megint szétválnak, addig meg kedvenc elfoglaltságaikat, Y-t és Z-t élvezik.
Vissza az elejére Go down

Ramsay Bolton
Ramsay Bolton
Lord, nemes nagyúr


Tartózkodási hely : Rémvár


Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső EmptyHétf. Feb. 12, 2018 1:48 pm

Mindkét karakteremet bedobnám ide, beindítva ezzel a topikot:D.

OBERYN MARTELL:
- Keresek régi és új szeretőket, szerelmeket. Származás, lakóhely, nem és kor teljesen mindegy, jöhetnek lányok-fiúk egyaránt a királyság bármely pontjáról és azon kívülről is. A korral kapcsolatban azért persze vannak korlátok, se gyerek, se aggastyán ne legyen az illető, Oberyn hercegnek is vannak elvei:D.
- Barátok, útitársak is kerestetnek. Utaztatok már együtt vagy megittatok valahol pár kupa bort? Esetleg kihúztátok egymást a csávából? Akkor ez a pozíció neked szól.
- Ezen túl keresem még azokat, akik az ellenségüknek tartják a herceget. Elszeretett tőled valakit? Párbajba bonyolódtatok? Esetleg valami más nézeteltérés alakult ki köztetek?
- És szinte csak mellékesen, esetleg szóba jöhet egy jövőbeli feleség is. Nem szeretnék egyelőre konkrét keresettet feltenni, inkább a szerencsére bíznám, hátha érkezik valaki, aki megfelelő a posztra és szívesen bonyolódna egy ilyen sajátságos házasságba.

RAMSAY BOLTON:
- Első körben vele is keresek egykori szeretőket és régi menyasszonyjelölteket. Ramsay sem a hűség mintaszobra és valószínűleg ő az, akitől még Westerosban is óvni próbálják a fiatal lányokat, de azért biztos akadtak, akik beleszerettek a Bolton fattyú nagy kék szemeibe... Emellett pedig Lord Baelish hosszasan kutakodott Lord Bolton számára egy megfelelő menyasszony után, aki végül Jaenis Karstark lett, de előtte bizonyára voltak más jelöltek is, akikkel ilyen-olyan okokból nem született eljegyzés.
- Ivócimborákra és vadásztársakra is szüksége lenne Lord Boltonnak. Ha szereted az északi sört és a jó bort, illetve örömödet leled a vadászatban a fagyos Északon, akkor megtaláltad a te embered. Bár az nem árt, ha jól viseled a fekete humort és a cseppet sem barátságos vérebek társaságát...
- Szövetségeseket is keresek. Ha elégedetlen vagy a Starkok uralmával, ha új vezetőt szeretnél Északnak, ha egykor egy oldalon harcoltatok Stannis Baratheon és Havas Jon ellen, akkor ne habozz jelentkezni!
- Ellenségek, megkínzott lelkek is gazdájukat keresik Ramsay kapcsolathálójában. Gyűlölheted őt (ami valljuk be őszintén, nem nehéz feladat), akár a Boltonok árulása, akár személyes sérelem miatt is. Megnyúzta vagy megölte valakidet? Roose Bolton vétett a családod ellen? Akármilyen konfliktus is van köztetek, előbb-utóbb biztos szembe kell néznetek egymással.
- Rémvár szolgálói, várnépe, akik valamilyen úton kapcsolatba kerültek a Boltonokkal. Lehetsz kennelmester, gondozhatod a lovát, akár még a bizalmasa is lehetsz. Mindegy, csak legyél hű szolgálója a Bolton-háznak.

Ezeken kívül is nyitott vagyok bármilyen ötletre, csak egy pm az ára:). Írjatok, várom a jelölteket:D!
Vissza az elejére Go down

Lynara Hawthorne
Lynara Hawthorne
Lady, nemes úrnő


Tartózkodási hely : Királyvár


Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső EmptySzomb. Júl. 07, 2018 9:52 pm

Bár még nem készültem el, keresnék néhány szálat imádott fivéreim és anyám mellé, akikkel Királyvárban összefuthatok, barátok vagy akár ellenségek is lehetünk.

Elsődlegesen keresek:
- olyan hölgyeket, akikkel korban közel állunk egymáshoz, és már jobban eligazodnak ebben a környezetben. Akár segíthetnek is nekem beilleszkedni, fecseghetünk butaságokról; de megeshet, hogy nem vagyok nekik szimpatikus, így inkább gáncsoskodnának velem... Szeretném megismerni a Királynőt, akiről már annyit hallottam, remélem segítségemre lesz ebben is valaki.

Természetesen bármilyen karakter kapcsolatnak nagyon örülnék, szívesen ötletelek!
Vissza az elejére Go down

Brodrick Rowan
Brodrick Rowan
Ser, vitéz lovag


Tartózkodási hely : Síkvidék


Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső EmptyHétf. Júl. 09, 2018 9:36 pm

Keresek én is karaktereket:

- Lovagokat, zsebmetszőket, egyéb úton-útfélen járó szerencsétlent, akivel összetalálkozhatok az utam folyamán. Hogy barátság, bajtársi kapcsolat, vagy ellenségesség lesz a vége, az csak rajtunk múlik. Útitársaknak is örülnék hosszabb távon.
- Szövetségeseket, pártfogókat, hatalommal bíró embereket, akik szívességek, vagy egyéb szolgálatok ellenében segítenének nekem visszafoglalni ősi jussomat...valamikor. Szervezkedni addig is tudunk.
Vissza az elejére Go down

Gylmissa Lannister
Lady, nemes úrnő


Tartózkodási hely : Jelenleg Sarsfield


Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső EmptySzomb. Júl. 21, 2018 4:40 pm

Sarsfield fogja vagyok én, de ki szabadít meg az unalomtól? Így hát ha van bátorságod, kedved és időd, a következő karaktereket várom:

- Te lennél az új kérőm/jövendőbeli férjem, akivel össze kéne kötnöm az életem? Miféle vagy? Csupán tehetős, vagy igazán gazdag úr, esetleg nagy támogatóval rendelkezel? Mit számít ez, ha csak a belső az értékes... Lássuk, meg tudsz-e fogni, s engem el tudsz-e fogadni vaknak.

- Távoli barátok vagyunk, akik csupán levélben beszélgetnek egymással. Jómagam kénytelen vagyok mások segítségét igénybe venni. Vakság átka ez, mert sosem tudom, hogy a szolgák mennyit fecsegnek el másoknak a mi bensőséges levelezésünkből. Nem egyszerű helyzet. Tán egyszer meglátogatsz személyesen is?

- Az új szolgáló(fiú/férfi), aki engem méreget, ahányszor csak összefutunk a folyosón? Merész vagy, ha így sóvárogsz utánam, mert könnyen a fejed veszítheted. Nem beszélgetünk sokat, de te készséges vagy. Akarsz valamit biztosan, de mi is az pontosan?

- A nagy család tagja vagy ( Lannister ), ismerjük egymást, s gyakran látogatsz meg engem.


Ha valamelyik tetszik, akkor szívesen fogadom a postaládámba a galambot, ráadásul, ha ezen kívül van valami ötleted, akkor szívesen meghallgatlak. Nem harapok nagyot Smile
Vissza az elejére Go down

Lysander
Lysander
Utak vándora




Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső EmptySzomb. Júl. 21, 2018 5:31 pm

Na én is leteszem kívánságaimat ide, hátha valaki ráharap:

- Utam jelenleg Királyvár felé vezet pár napja szöktem meg a Falról. Ezért olyanokat keresek, akik az utamat hátráltatni vagy segíteni szeretnék. Valószínűleg az egész terv öngyilkossággal egyenlő, így nem gond, ha lebeszélni próbálsz vagy puszta kegyetlenségből állsz az utamba. Nyitott vagyok bármire.

- Régi és új szeretők: mert hát erre mindig szükség van. Kortól és nemtől független a dolog, de a férfiak határozott előnyt élveznek.

- Egy mesélő, egy vándor aki egyszer megfordult az Örömök Háza nevű, kevésbé híres királyvári bordélyházban. Annak vezetőjeként gyakran hallgattam meg a betérők meséit egy bor mellett, mert bizony megfordultak ott olyanok, akik nem csak lányokra, hanem valódi társaságra is vágytak. Szívesen összefutnék veled újra.

- Barátok, ellenségek: tehát a szokásos is terítékre kerül. Ebben a kategóriában is szinte bármilyen játékra vevő vagyok.

- Vagyonos pártfogó: megint csak kortól és nemtől független. Anyagi támogatásodnak köszönhetően talán az életem visszatérne a régi kerékvágásba... de vigyázz nehéz dolgod van velem. Ahhoz sosem fizethetsz eleget, hogy mindenben engedelmeskedjek. Wink
Vissza az elejére Go down

Rongyos Herceg
Rongyos Herceg



Tartózkodási hely : ⌁ Westeros és Essos


Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső EmptySzer. Júl. 25, 2018 11:38 pm

Most, hogy majdnem készülök az ET-mel, keresnék pár tagot, akik hátha vevők lennének :) lehet ET-be is bekerülnének.

Egyrészt, hölgyeket, akikkel bárhogy megismerkedtem, akár lehet közöttük menyasszony jelölt is(második házasság (az előző meghalt) ) bár valami pikánsat szeretnék, hiszen magam zsoldos vagyok. Vagy olyat, aki megzaboláz, vagy akivel egy húron pendülök - oly mindegy.
Szeretőt is idesorolnám, előfordulhat, sőt!

Vándortársakat. Hiszen rengeteget utazok, per pillanat Westerosra vagyok hívva a Tyrell-ház megfizet, de ez nem jelent semmit egy zsoldosnál. Aki többet fizet, az nyer. De az út hosszú, bárkivel találkozhatok.

Katona vagy zsoldos. Ebből orrba-szájba, akár, hogy a Szélfuttákhoz csatlakozzanak, akár külsősnek, ötletem mindig van.

Rokon, erről viszont bővebben mesélek pm-be, hiszen senki sem tudja a valódi nevemet! Lehet, pont annyira vagyok pentosi, mint yunkai.

Amúgy bárki, hiszen ötlet mindig van az én részemről, és szívesen játszok bárkivel. Úgyhogy örömmel várok akárkit! Nem harapok, ne féljetek!
Vissza az elejére Go down

Myrielle Lannister
Myrielle Lannister
Lady, nemes úrnő


Tartózkodási hely : Kaszter-hegy


Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső EmptySzomb. Júl. 28, 2018 11:52 pm

*integet*

Én is keresnék ismeretségeket, bár szűkös körökből egyelőre:
Kedves kis szöszi lányom elég tapasztalatlan a világgal kapcsolatban, tehát két helyszínt tudok megadni, Királyvárat (ahol napokban mérhető a tartózkodása még) és Kaszter-hegyet.

Mindkét helyről jöhetnek friss és régebbi ismeretségek is. Nyilván a szeretőket kizárnám, Myr sosem volt férfival még.

Ezen kívül jöhetnek az udvarban jártas férfiak, nők, haszonlesők, rosszakarók. Valakik akik kalandot tudnak adni a kalitkában nevelt Lannister lánykának. Valakik, akik a családjával játszanak össze. Valakik, akiket akár pénzért akár szívességért maga mellett tudhat most, tudhatott régen, vagy tudhat majd a jövőben. Valakik, akik nem akarják a fővárosban tudni, mert más sorsot szánnak neki. Estébéé estébé..
Mániákus plotvadász vagyok. Nem kell aggódni, a user lelke nem ártatlan. Very Happy

Pm-ben jöhet minden IS Very Happy
Vissza az elejére Go down

Niamh
Niamh



Tartózkodási hely : itt-ott


Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső EmptyCsüt. Aug. 09, 2018 10:21 am

Sziasztok

-Keresnék régi és új ismerősöket. Olyanokat akiknél már dolgoztam vagy most fogok dolgozni. Esetleg olyanokat akiket utam során ismertem meg vagy ismerek meg.

- Régi és új szerelmeket. habár lánykám olyan igazán még nem volt szerelmes de rövidebb, hosszabb kalandjai voltak amikről azt hitte szerelem vagy olyasmi. Szóval keresnék régi kalandokat és újakat elsősorban férfiakat.

Pm-ben lehet jelentkezni Smile
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom





Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső Empty

Vissza az elejére Go down
 
Karakterkereső
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Valar Morghulis :: Fellegvár könyvtára :: Keresők-
Ugrás: