KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 
Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Idövonal
305 AC - Az oldal történetének indulási ideje

304 AC - Ramsay Bolton és Jaenis Karstark eljegyzése

304 AC - Petyr Baelish és Margaery Tyrell eljegyzése

303 AC - Jaime Lannister felmentése a Királyi Őrségből, megválasztása mint Casterly-hegy ura és a Nyugat Őrzője

303 AC - Daenerys Targaryen Westerosra érkezése, a trón átvétele, Cersei Lannister száműzetése

303 AC - Petyr Baelish és Ramsay Bolton szövetségre lépése

303 AC - A hatodik évad vége
Chatbox
Vándorok
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (36 fő) Pént. Feb. 02, 2018 5:29 pm-kor volt itt.


Dalnokok zengték
Matters of Importance ● A Véreb & a Farkasfiók
Ser Brodrick Rowan Emptyby Arya Stark
Szomb. Márc. 07, 2020 6:10 pm


Reszkető-tenger
Ser Brodrick Rowan Emptyby Tenarie Adaire
Kedd Nov. 06, 2018 6:07 pm


Észak nem feleljt
Ser Brodrick Rowan Emptyby Laerys Drennelion
Pént. Nov. 02, 2018 1:27 pm


Halloweeni borzongás
Ser Brodrick Rowan Emptyby Margaery Tyrell
Csüt. Okt. 25, 2018 6:49 pm


Hírek
Ser Brodrick Rowan Emptyby Margaery Tyrell
Pént. Okt. 19, 2018 12:10 pm


A káosz egy létra
Ser Brodrick Rowan Emptyby Margaery Tyrell
Csüt. Szept. 27, 2018 6:32 pm


Dorne-i herceg fakó lovon
Ser Brodrick Rowan Emptyby Emmelyne Florent
Vas. Szept. 23, 2018 8:16 pm


Weddings are boring
Ser Brodrick Rowan Emptyby Arya Stark
Vas. Szept. 23, 2018 7:54 pm


Old debts - Arya & the Hound
Ser Brodrick Rowan Emptyby Arya Stark
Szomb. Szept. 22, 2018 6:29 pm


The Pink Wedding
Ser Brodrick Rowan Emptyby Arya Stark
Szomb. Szept. 15, 2018 8:24 pm


Vízi [Baratheon] Gendry
Ser Brodrick Rowan Emptyby Arya Stark
Vas. Szept. 09, 2018 12:44 pm


World of Witchers
Ser Brodrick Rowan Emptyby Arya Stark
Szomb. Szept. 08, 2018 11:08 pm


♕ Háttérhatalom kacatjai
Ser Brodrick Rowan Emptyby Margaery Tyrell
Szomb. Szept. 08, 2018 1:08 pm


Eredményhirdetés
Ser Brodrick Rowan Emptyby Balerion, az Iszonyat
Pént. Aug. 31, 2018 1:16 am


Hiányzásnapló
Ser Brodrick Rowan Emptyby Lysander
Csüt. Aug. 30, 2018 12:03 pm


World of Shadowhunters
Ser Brodrick Rowan Emptyby Vendég
Hétf. Aug. 27, 2018 7:05 pm


Clive Standen
Ser Brodrick Rowan Emptyby Rydan Blackwood
Szomb. Aug. 25, 2018 8:37 pm


Régi trükk
Ser Brodrick Rowan Emptyby Rongyos Herceg
Pént. Aug. 24, 2018 9:08 pm


Your destiny is written
Ser Brodrick Rowan Emptyby Jaqen H'ghar
Szomb. Aug. 18, 2018 10:16 pm


Resemblance
Ser Brodrick Rowan Emptyby Jaqen H'ghar
Szomb. Aug. 18, 2018 9:32 pm


Nyilvántartás
Lord
6 fő
Lady
8 fő
Ser
2 fő
Zsoldos
0 fő
Közrendű
2 fő
Vadak
0 fő
Keleti népek
3 fő
Mester
0 fő
Fattyú
0 fő
Éjjeli Őrség
0 fő
Nincstelen
3 fő
Összesen
24 fő

Megosztás
 

 Ser Brodrick Rowan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Brodrick Rowan
Brodrick Rowan
Ser, vitéz lovag


Tartózkodási hely : Síkvidék


Ser Brodrick Rowan Empty
TémanyitásTárgy: Ser Brodrick Rowan   Ser Brodrick Rowan EmptyHétf. Júl. 09, 2018 2:27 pm

Ser Brodrick Rowan


Becenév: Brod

Nem: Férfi

Kor: 27 év

Születési év: 278

Családi állapot: Éppen keresi őket

Tartózkodási hely: Síkvidéki utakon, északi irányba

Származási hely: Essos, Lys-i születésű, de westerosi származású

Lojalitás: Önmaga és családja, mindenek előtt. Ezután a Tyrell-ház.



Családom


Atyám: Ryster Rowan. Benne már alig égett Aranyerdő visszaszerzésének vágya – csak a régi meséket ismételte, újra és újra. Az Arany Kompánia egy becsületes katonája volt.

Anyám: Sosem ismertem. Atyám azt mondja, meghalt a születésemet követő napokban.

Feleségem: Jasmyn Greydor. A feleségemnek azért erős lenne téged nevezni. Abban a bordélyházban dolgoztál, ahová az első westerosi utamon beestem. Fiatalok voltunk mind a ketten, vággyal teliek…talán ostobák is. Mégis, hónapokig nem tudtalak elfelejteni. Amikor végre visszajutottam abba a kis, falak nélküli falucskába, még nagyobb meglepetés fogadott: te, egy gyerekkel a kezedben, akiről még a vak is láthatta, hogy az enyém. És most még azt sem tudom, merre vagy…

Gyermekeim: Elayna Flowers: Fattyú kislány vagy, aki élete első tíz évének igen jelentős részét egy bordélyház tetőterében töltötte…És nem látta feleannyit sem az apját, amennyit az szerette volna. Most te is eltűntél, a háborús pusztítás forgatagában. Annyit tudok, hogy északnak haladtál egy darabig, de a nyomod hamar kihűlt.

Testvéreim: Egy idősebb fivérem, aki még mindig az Arany Kompánia tagja.





Így jellemezném magam...

Nagydarab ember, ennek minden előnyével és hátrányával. Termetét látva a legtöbb ember azt várná tőle, hogy agresszív, vagy legalábbis ellenséges. Ha nem adnak rá okot, soha nem tenne ilyesmit, de tudja, mi a látszat, és nem sajnálja, hogy a többség elkerüli. Jó humorú figura, és kedveli is a társaságot, de jelenleg van más gondja is – kettő, ami azt illeti.
Eltökélt ember. Gyermekkorától arra tanították, őt és fivérét, hogy ők Aranyerdő igazi örökösei. Amikor átkelt a Keskeny Tengeren, Brod megfogadta, hogy még életében visszaszerzi örökségüket, bármibe kerüljön is. Ez csak erősödött benne, amikor megszületett a lánya – a fattyú lánya, akinek sosem lenne semmije az életben, ha ő nem tesz érte, hogy örököljön utána valamit. A kopott útiköpenyén kívül.
Mert fontosabb neki a kicsiny családja, mint azt bevallaná, és tökéletesen át tudja érezni az iróniát. Gyermeke anyja egy szajha – egy szajha, akibe halálosan szerelmes. Most mind a ketten eltűntek, két különböző irányba a dothraki pusztítás elől. És bármibe is kerüljön, ő meg fogja találni őket.





Történetem


The Black Dragon…

A falu romjai között térdelek. Nem sok maradt meg belőle, az épületeknek csupán egyszerű váza látszik. A szalmatetők elégtek és összeomlottak. Fekete és fehér hamu borítja a földet. Nem mai ez a pusztítás, már nyoma sincs a hőnek, ami a frissel leégett épületeket kíséri. Még a csontok is kihűltek mostanra.
nem ez az első Dothraki támadás, amit látok. Az elmúlt hetekben egy csapat lovaggal a Dorne-val és a Viharföldekkel közös határhoz küldtek, hogy fönntartsuk a rendet, hogy elsősorban békét teremtsünk az új lakosok, és a régiek között. Azóta ez a harmadik falu, amit romokban látok. De mindhárom közül csak ez az, amit ismertem korábban.
Emlékszem, amikor eredetileg végigsétáltam a földúton, és az járt a fejemben, hogy ez a hely már akkor így nézhetett ki, amikor az ősöm, Lyonel Rowan fegyvert emelt a királya ellen, és csatlakozott a Fekete Sárkányhoz, Daemon Blackfyre-höz. A Vörös Mező után aztán száműzetésbe vonult, és az Arany Kompániával harcolt sokáig, amíg el nem nyelte egy ostoba kaland. Én pedig visszajöttem, megannyi év után, hogy visszaszerezzem Aranyerdőt a családomnak. A jogos örökségünk.
Hosszú idő telt már el azóta. Kicsit több, mint egy évtized. És a dolgok nem voltak annyira dicsőségesek, amennyire én azt vártam. Egy mély levegőt veszek, és átlépem az egykori küszöböt.

…or the Red one?


Most egy Targaryen ül a trónon. Az a Targaryen, aki idetelepítette azok a vadembereket…és aki felelős az otthonom leégéséért.
Ott állok, a ház romjai előtt. Hallom, ahogy egy másik lovag hívni próbál, távolról, de csupán zavaró tényezőként könyvelem el a hangját.
A kőből épült falak még állnak, de a berendezés a tűz martaléka lett. A két ágynak már csak keserű emlékei maradtak meg. Játékok égtek porra. A tűzhely ocsmányul fest, por, korom és hamu egyszerre lepi be. A tető eltűnt, de az eső sem tudta elmosni a pusztítást.
Holttesteket nem látok. Itt nem hevernek csontok.
– A pásztor azt mondta, a falu egy része északnak menekült – közli egy új hang, egy másik lovagé, aki tudja, mit jelentett nekem a hely. – Egy másik része északnyugatnak, Királyvár felé. Ha nem találod őket…
– Arrafelé kell keresni – biccentek.
– Kell valaki, aki hírt visz Égikertbe. Ez nem maradhat így – mormolja a férfi. – Megteszed? Utána…
– Utána megkeresem őket – biccentek. Engedélyt kell majd kérnem, hogy elhagyjam a posztomat, de egy ilyen helyzetben Lady Margery talán meg tud lenni nélkülem.
Válaszra sem várva fordulok meg és lépek ki az egykori életem romjai közül. Egy ház, egy falu…ezek nem számítanak, nem annyira, mint hinné az ember. Az emberek, akiket szerettem igen. A lányom, akinek vissza fogom szerezni a jussát. A nő, akit szerettem…Ők számítanak.
A faluból pedig csak a hideg hamu maradt.


The Strong Do Not Wither...








Ha rám nézel

Magas férfi, széles vállakkal, és masszív izomzattal. Szőke haját szokatlanul hosszúra engedi, és szakállát sem nyírja olyan gyakran, amennyire kellene. Szeme zöld. Legtöbbször tunikát visel, oldalát ott a kardja, és nehéz páncélzata is hamar előkerül, ha harcra számít. Úgy néz ki, mint aki mindig készen áll a harcra, és ez teljesen, tökéletesen így is van.





Westeroson nincsenek titkok...

Vágyaim: Megtalálni a családom. Visszaszerezni ősi jussom. Megvédeni azokat, akik kedvesek számomra. És közben inni egy jót néhány baráttal.
Ha én ülnék a Vastrónon: Nem vágyok a Vastrónra. De az biztos, hogy a dothrakik már föl lennének koncolva.
Ha bárhová elmehetnék: Aranyerdő. Láttam már, egyszer, távolról, de visszahúz a szívem az erődhöz.
Ha másnak születtem volna: Most egészten biztosan nem lennék itt. Akkor lett volna elég eszem ahhoz, hogy elkerüljem a húsz különböző buktatót, amik ide vezettek.
Ami kedves számomra: Jasmyn, Elayna, a lovagi életmód, a jó étel és ital, a Síkvidék, régi történetek.
Amit utálok: a Rowan Ház főága, a háború, a dothraki hordák, és a királynő sem éppen a szívem csücske az utóbbi időben.
Tulajdonom: Egy másfélkezes kard, egy címer nélküli pajzs, páncélom, kettő dagadó erszény, és a lovam, Cseresznye (Elayna nevezte el)




Playby: Brock O’Hurn
[/i]
Vissza az elejére Go down

Ramsay Bolton
Ramsay Bolton
Lord, nemes nagyúr


Tartózkodási hely : Rémvár


Ser Brodrick Rowan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ser Brodrick Rowan   Ser Brodrick Rowan EmptyHétf. Júl. 09, 2018 7:03 pm

Elfogadva

Igazán érdekes történet Ser Brodrické. A kemény külső, a harcedzett lovag álcája mögött egy igazán érzelmes, jólelkű férfi rejlik. Rettentően szomorú, hogy ennyi mindent el kellett veszítenie, de bízom benne, hogy megtalálja eltűntnek hitt családját és visszaszerzi a birtokát is. Kevesen beszélnek ilyen szeretettel egy fattyú gyermekről, biztos vagyok benne, hogy Brodrick remek apa lesz, ha végre újra találkozhat a lányával. Úgy sejtem, a királyságban bőven akadna szövetséges, aki segíthetne neki, csak jó helyen kell keresnie őket. És ki ne felejtsem: imádom Cseresznye nevét.
Nincs is más dolgod hátra, mint foglalózni és játszótársakat keresni!

Vissza az elejére Go down
 
Ser Brodrick Rowan
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Valar Morghulis :: Fellegvár könyvtára :: Akik a történelmet írták :: Karaktereink :: Ser-
Ugrás: