KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 
Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Idövonal
305 AC - Az oldal történetének indulási ideje

304 AC - Ramsay Bolton és Jaenis Karstark eljegyzése

304 AC - Petyr Baelish és Margaery Tyrell eljegyzése

303 AC - Jaime Lannister felmentése a Királyi Őrségből, megválasztása mint Casterly-hegy ura és a Nyugat Őrzője

303 AC - Daenerys Targaryen Westerosra érkezése, a trón átvétele, Cersei Lannister száműzetése

303 AC - Petyr Baelish és Ramsay Bolton szövetségre lépése

303 AC - A hatodik évad vége
Chatbox
Vándorok
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (36 fő) Pént. Feb. 02, 2018 5:29 pm-kor volt itt.


Dalnokok zengték
Matters of Importance ● A Véreb & a Farkasfiók
Desmera Redwyne Emptyby Arya Stark
Szomb. Márc. 07, 2020 6:10 pm


Reszkető-tenger
Desmera Redwyne Emptyby Tenarie Adaire
Kedd Nov. 06, 2018 6:07 pm


Észak nem feleljt
Desmera Redwyne Emptyby Laerys Drennelion
Pént. Nov. 02, 2018 1:27 pm


Halloweeni borzongás
Desmera Redwyne Emptyby Margaery Tyrell
Csüt. Okt. 25, 2018 6:49 pm


Hírek
Desmera Redwyne Emptyby Margaery Tyrell
Pént. Okt. 19, 2018 12:10 pm


A káosz egy létra
Desmera Redwyne Emptyby Margaery Tyrell
Csüt. Szept. 27, 2018 6:32 pm


Dorne-i herceg fakó lovon
Desmera Redwyne Emptyby Emmelyne Florent
Vas. Szept. 23, 2018 8:16 pm


Weddings are boring
Desmera Redwyne Emptyby Arya Stark
Vas. Szept. 23, 2018 7:54 pm


Old debts - Arya & the Hound
Desmera Redwyne Emptyby Arya Stark
Szomb. Szept. 22, 2018 6:29 pm


The Pink Wedding
Desmera Redwyne Emptyby Arya Stark
Szomb. Szept. 15, 2018 8:24 pm


Vízi [Baratheon] Gendry
Desmera Redwyne Emptyby Arya Stark
Vas. Szept. 09, 2018 12:44 pm


World of Witchers
Desmera Redwyne Emptyby Arya Stark
Szomb. Szept. 08, 2018 11:08 pm


♕ Háttérhatalom kacatjai
Desmera Redwyne Emptyby Margaery Tyrell
Szomb. Szept. 08, 2018 1:08 pm


Eredményhirdetés
Desmera Redwyne Emptyby Balerion, az Iszonyat
Pént. Aug. 31, 2018 1:16 am


Hiányzásnapló
Desmera Redwyne Emptyby Lysander
Csüt. Aug. 30, 2018 12:03 pm


World of Shadowhunters
Desmera Redwyne Emptyby Vendég
Hétf. Aug. 27, 2018 7:05 pm


Clive Standen
Desmera Redwyne Emptyby Rydan Blackwood
Szomb. Aug. 25, 2018 8:37 pm


Régi trükk
Desmera Redwyne Emptyby Rongyos Herceg
Pént. Aug. 24, 2018 9:08 pm


Your destiny is written
Desmera Redwyne Emptyby Jaqen H'ghar
Szomb. Aug. 18, 2018 10:16 pm


Resemblance
Desmera Redwyne Emptyby Jaqen H'ghar
Szomb. Aug. 18, 2018 9:32 pm


Nyilvántartás
Lord
6 fő
Lady
8 fő
Ser
2 fő
Zsoldos
0 fő
Közrendű
2 fő
Vadak
0 fő
Keleti népek
3 fő
Mester
0 fő
Fattyú
0 fő
Éjjeli Őrség
0 fő
Nincstelen
3 fő
Összesen
24 fő

Megosztás
 

 Desmera Redwyne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Desmera Redwyne
Desmera Redwyne
Lady, nemes úrnő


Tartózkodási hely : Arbor szigete


Desmera Redwyne Empty
TémanyitásTárgy: Desmera Redwyne   Desmera Redwyne EmptyCsüt. Feb. 08, 2018 12:52 pm

Desmera Redwyne


Becenév: -

Nem:

Kor: 18 év

Születési év: 287 AC

Családi állapot: Hajadon

Tartózkodási hely: Arbor

Származási hely: Arbor

Lojalitás: Tyrell és Redwyne ház



Családom


Atyám: Lord Paxter Redwyne - Igazi büszke ura Arbor szigetének. Őszintén megvallva oly nagy kapcsolatunk nincs, fivéreimmel mindig is jobb viszonyt ápolt. Bár ehhez lehet, hogy némiképp hozzájárul kissé engedetlen és olykor nem túl hölgyhöz méltó viselkedésem? Ezt tán tőle tudhatnánk meg.

Anyám: Lady Mina Tyrell - Igen. A híres-neves "Viráglovag" és a szépséges Margaery nagynénje az én anyám. Jutott belé is bőven a Tyrellek hogy is mondjam... észjárásából. Mesteri módon tudja irányítani atyámat, s fivéreimet egyaránt. Anyámmal viszonyunk mondhatni egészen harmónikus, azt leszámítva, hogy az ő számára sem kedves a gondolat, hogy jobban érdekel az íjászat, a kardforgatás, s a természet a ruháknál, báloknál és persze a házasodásnál.

Fivéreim: Ser Horas és Hobber Redwyne - Rendíthetetlen erős férfiak. Bár már nem vagyunk olyan sűrűn együtt, mint gyermekként érthető okokból, ám annál örvendetesebb, mikor idehaza tartózkodnak, s nem lánykérőben vagy csatában vannak.





Így jellemezném magam...


Lássuk csak. Az embernek saját magát jellemezni tán a legkönnyebb dolognak kellene lennie. Azonban édesanyám mindig azt tanította: "Gyermekem, igyekezz arra törekedni, hogy senki ne tudja meg pontosan, milyen is vagy igazából. De még a legkedvesebb szolgálólányod se, hisz sosem tudhatod, ki akar ellened fordulni, még akkor is, ha ez számodra először értelmetlen cselekedetnek is tűnhet. És ne feledd, az arcod..."
Ezek fényében mit is mondhatnék? Hisz anyám tanításait mindig figyelmesen hallgattam már kisgyermekként is. Annyit talán elmondhatok, hogy nem a szokványos tevékenységek érdekelnek. A hideg ráz a hímzéstől és hogy mik az éppen divatos Westerosi minták és anyagok.
Atyám szavaival élve én amolyan... vad vagyok.





Történetem


Lord Paxter Redwyne és Lady Mila Tyrell harmadszülött gyermekeként láttam meg a napvilágot. Édesanyám örvendett két fiú gyermek után, hogy egy leánnyal is megáldották az Istenek. Öröme azonban túl hamarinak bizonyult, hiszen a kevés korkülönbség, valamint kíváncsiságom, s félelmem hiánya miatt fivéreimmel tartottam minden csínytevésben. Az idő múltával ők örültek, hogy nem egy kényeskedő mindenért sírva édesanyánk szoknyájához szaladó húguk lettem. Játszottunk, vívtunk, verekedtünk. S ez a mai napig így van, bár már egyre nagyobb figyelemmel vannak, nehogy bajom essen női mivoltom miatt.
Emellett természetesen teljesítettem minden hölgytől elvárt megtanulandó dolgot. Ismerem az etikettet, elragadóan bájosan tudok viselkedni, ha az alkalom úgy hozza, mit atyám szívmelengető pillantással szokott díjazni. Vagy csak addigra anyám egy pár pohárral több bort itat vele? Ki tudja. Mindenesetre igyekszem. Már amikor úgy hozza kedvem. Ha nem, akkor esetenként meg sem jelenek a vacsorákon, estélyeken.
S ha már az estélyeknél tartunk igen. Nálunk megszokott a mulatozás, hiszen Arbor az Aranysziget a gyöngyöző borok igen népszerű hazája. Mily ellentmondás lenne, ha pont nálunk nem volnának mulatságok. Éééés ha már mulatságok természetesen a kérők sem maradhatnak el, melyek karmai közül vagy valamelyik bátyám vagy anyám kényszerül kimenteni. Nem értem, miért kell erőszakoskodni ez ügyben. Nem rajtam fog múlni a család, s a név fennmaradása.





Ha rám nézel


Külsőm sokak számára különleges, másoknak átlagos. Nos, ezt mindenki döntse el saját maga, hogy számára hová tartozom.
Világos bőrömhöz sötét, szinte már feketének tűnő haj párosul sötét barna szemekkel. Az arcomat kellemesen telt ajkaim teszik igazán vonzzóvá - ha a tekintetemmel nem lennék képes elvarázsolni bárkit.
Alakomat a karcsúság, mégis arányosság jellemzi.





Westeroson nincsenek titkok...

Vágyaim: Az egyik legtitkosabb, hogy egyszer ne csak az alárendelt nőt lássák bennem.
Ha én ülnék a Vastrónon: Ugyan, ennyire nem vagyok elrugaszkodva. Túl sok gonddal járna és kötöttséggel. Azok meg nem nekem valóak.
Ha bárhová elmehetnék: Szívesen megnézném a Falat, elutaznék a keskeny tengeren túlra.
Ha másnak születtem volna: Valószínűleg férfiként egyszerűbb lenne, de nem adom fel egykönnyen.
Ami kedves számomra: Nyilván az embereknek az első a családja és a szülőföldje.
Amit utálok: A kérőket fogadni.
Tulajdonom: Semmi jelentőséggel bíró... Leszámítva a fivéreimtől kapott íjamat.




Playby: Adelaide Kane
Vissza az elejére Go down

Petyr Baelish
Petyr Baelish
Lord, nemes nagyúr


Tartózkodási hely : Sasfészek


Desmera Redwyne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Desmera Redwyne   Desmera Redwyne EmptyCsüt. Feb. 08, 2018 4:23 pm

Elfogadva

Desmerával újabb erős női karakterrel bővültünk, aminek mi csak örülünk - hiszen ki ne tudna örülni annak, hogy végre nem csak férfi karakterek tarthatnak gyeplőt a kezükben? Külön tetszett, hogy a családodnál is inkább az anya volt otthon a ház ura, nem az apa, amit ritkán lehet látni. Úgy tűnik, veled is hasonló lesz majd a helyzet és alig várom, hogy szemtanúi lehessünk mindennek.
Természetesen elfogadlak, nincs más dolgod, csak foglalózni és máris keresheted a játékostársakat!

Vissza az elejére Go down
 
Desmera Redwyne
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lady Desmera & Oberyn herceg

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Valar Morghulis :: Fellegvár könyvtára :: Akik a történelmet írták :: Listák és gyűjtemények :: Archivált karakterlapok-
Ugrás: