HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Idövonal
305 AC - Az oldal történetének indulási ideje

304 AC - Ramsay Bolton és Jaenis Karstark eljegyzése

304 AC - Petyr Baelish és Margaery Tyrell eljegyzése

303 AC - Jaime Lannister felmentése a Királyi Őrségből, megválasztása mint Casterly-hegy ura és a Nyugat Őrzője

303 AC - Daenerys Targaryen Westerosra érkezése, a trón átvétele, Cersei Lannister száműzetése

303 AC - Petyr Baelish és Ramsay Bolton szövetségre lépése

303 AC - A hatodik évad vége
Chatbox
Vándorok
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Arya Stark, Faeyila Ahrassar, Lysander, Myrielle Lannister, Ramsay Bolton

A legtöbb felhasználó (36 fő) Pént. Feb. 02, 2018 5:29 pm-kor volt itt.

Dalnokok zengték
Farkaséhség
by Lysander
Today at 6:45 pm

Hiányzásnapló
by Sansa Stark
Today at 5:41 pm

a romlás hipotézise
by Sair Von
Today at 3:59 pm

Arrival
by Lynara Hawthorne
Today at 1:38 am

Your destiny is written
by Arya Stark
Yesterday at 2:04 pm

Lord Bolton & Lady Stark
by Ramsay Bolton
Yesterday at 12:11 am

Lord Baelish & Lord Bolton ~ levelek
by Ramsay Bolton
Szomb. Júl. 21, 2018 11:59 pm

Lannister Ladyk
by Gylmissa Lannister
Szomb. Júl. 21, 2018 10:54 pm

a hullámok állandósága
by Sair Von
Szomb. Júl. 21, 2018 8:26 pm

Karakterkereső
by Lysander
Szomb. Júl. 21, 2018 5:31 pm

Playby lista
by Myrielle Lannister
Szomb. Júl. 21, 2018 3:56 pm

Lysander
by Petyr Baelish
Szomb. Júl. 21, 2018 3:01 pm

Nyilvántartás
Lord
6 fő
Lady
8 fő
Ser
2 fő
Zsoldos
0 fő
Közrendű
2 fő
Vadak
0 fő
Keleti népek
3 fő
Mester
0 fő
Fattyú
0 fő
Éjjeli Őrség
0 fő
Nincstelen
3 fő
Összesen
24 fő

Share | 

Vihar Gareth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

TémanyitásTárgy: Vihar Gareth   Szer. Jan. 31, 2018 1:20 pm

Vihar Gareth

Becenév: Gareth?

Nem: férfi

Kor: 25 év

Születési év: 280 AC

Családi állapot: változó

Származási hely: Tágboltív

Lojalitás: még alaposan átgondolom

Családom

Atyám: Alesander Staedmon, Tágboltív ura. Hogy hol is van Tágboltív? Jogos a kérdés. Aprócska ház a Staedmon, kicsiny várral, de ennek nagyon is büszke ura atyám. Ő szerezte meg mindezt a puszta két kezével, övé minden fa az erdőnkben és ezt sokszor szereti hangoztatni. Szeretné mindezt rám hagyni egyszer, ami a legtöbb vita tárgya közöttünk, ugyanis ehhez szükséges lenne a királynő irata és a Vihar név elhagyása, amit viszont nem vagyok hajlandó levedleni magamról.

Anyám: Carmyn, egyszerű földműves leány volt, annak született egykor, de ezt elég hamar elhagyta, amikor atyám szemet vetett rá. Szerelemből került Lord Staedmon mellé és szerelemből tartott ki mellette ennyi időn át, mely olyannyira töretlen maradt, hogy atyámnak esze ágában sincsen nemes feleséget fogadni maga mellé. Anyám furcsa hölgy, aki nagyon szereti az őt körülvevő gazdagságot és csillogást, mégis nagyon természetesen mozog benne, mintha ebbe született volna. Sosem láttam még egy ladyt sem olyan könnyedén hordani egy kanárisárga tunikát, ahogyan azt ő teszi. Mindig jó kapcsolatunk volt, elárasztott minden jóval, amivel csak lehetett és nagyon büszke volt az ő fiacskájára. Mostanában azért igyekszem elkerülni, mert legfőbb életcéljának tekinti, hogy törvényesíttessen engem, még atyámnál is jobban.

Testvéreim: Vihar Sarisa, egyetlen húgom, aki a legfontosabb ember számomra a világon. Ölni tudnék érte és bűntudat nélkül teszem is meg, ha valaki ártani akarna neki. Persze ez nem olyan egyszerű, ha az ember fia éppen úton van, a lehető legtávolabb az otthonától, de amit megígértem a húgomnak, azt teljesítem is. Nem okozna gondot, hogy az egész világot átutazzam érte.

Így jellemezném magam...

Ide írd a karaktered jellemét, szépen kifejtve, összefüggő mondatokban. Ide írd a karaktered jellemét, szépen kifejtve, összefüggő mondatokban. Ide írd a karaktered jellemét, szépen kifejtve, összefüggő mondatokban. Ide írd a karaktered jellemét, szépen kifejtve, összefüggő mondatokban. Ide írd a karaktered jellemét, szépen kifejtve, összefüggő mondatokban. Ide írd a karaktered jellemét, szépen kifejtve, összefüggő mondatokban. Ide írd a karaktered jellemét, szépen kifejtve, összefüggő mondatokban. Ide írd a karaktered jellemét, szépen kifejtve, összefüggő mondatokban. Ide írd a karaktered jellemét, szépen kifejtve, összefüggő mondatokban. Ide írd a karaktered jellemét, szépen kifejtve, összefüggő mondatokban.

Történetem

Viharföldeken született Gareth vagyok, az istenek tudják, hányadik ezen a néven, a Szarvasok Leölője, a Szoknyák Fellibentője, a Bolyhos Pelerinek Gyűlölője, a Hollók Bajnoka és a mesterek sem tudják mi még. Remélem, neked is elfogyott a levegőd, mire felsoroltad. Nem szeretnék lemaradni a királynő mögött.

Ha rám nézel

Átlagos férfi vagyok, átlagos magassággal, átlagos barna hajjal, borostával az arcomon, még a kék szemeim sem túl hivalkodóak. Már persze... ha nem vagy egy kedves és naiv hölgy, akit csupán ennyivel és a szerencsés módon nem csúnya arcommal el tudok téríteni a helyes és erkölcsös útról. Bár lehet, ehhez van köze annak a mosolynak is, amit bármikor az arcomra tudok varázsolni és, nos, mindenkiből más-más hatást vált ki. A férfiak többnyire gyűlölnek érte, a leányok épp ellenkezőleg.
A ruházatomon látszik, hogy nemesi származású vagyok, bár nem a legdrágább zekémet szoktam felvenni. Igazság szerint az öltözékeim nagyrésze odahaza, Tágboltívben található, nem szeretek sokat vinni magammal utazásaim során. Aki ismer, tudja rólam, hogy állandó útitársam a lovam és a madaram, sokan már ennyiről is felismernek, legyenek bármilyen távol tőlem. A legtöbb várban visszatérő vendég vagyok és a nem túl különleges külsőm ellenére majd' mindenki felismer. Azt hiszem, mégis egy kicsit jellegzetes lehetek.

Westeroson nincsenek titkok...

Vágyaim: Ugyanolyan vágyaim vannak, mint bármely más férfinek: egy szép leány, aki melegíti az ágyat és egy kancsó dorne-i bor minden estére.
Ha én ülnék a Vastrónon: A nyakamat tenném rá, hogy ugyanaz a végzet érne mint Robert Baratheont.
Ha bárhová elmehetnék: Az sosem okozott problémát.
Ha másnak születtem volna: Talán egy nemes vitéz lennék, talán egy utolsó utcagyerek Bolhavégen, talán essosi kalóz. Elég tág a választék. De ha meg is tehetném, hogy választok, akkor a mostani életem mellett döntenék, mert ennél jobban sosem érezném magam, semmilyen életben.
Ami kedves számomra: Elsősorban az életem, másodsorban a férfiasságom. Nem szeretnék eunuch lenni.
Amit utálok: Nem fecsérlem az életem gyűlölködésre, valami vagy tetszik vagy hidegen hagy, más lehetőség nem nagyon létezik számomra.
Tulajdonom: - Sánta, egy vékony és mozgékony kanca, aki a neve ellenére nagyon gyorsan tud futni.
- Pihe, egy holló, akit én gyógyítottam fel a sérüléséből, utána pedig hozzám szegődött (a lovammal ellentétben ő tényleg sánta)
- Egy íj és egy tegez, tele nyilakkal
- Egy tőr
- Valamennyi arany mindig
- És a ruháim, mert a meztelenséget az istenek büntetik.

Playby: Torrance Coombs
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Vihar Gareth
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kumogakure Shinobi Kódex
» Az Öt Elem és az Öt Elem Templomai