KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 
Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Idövonal
305 AC - Az oldal történetének indulási ideje

304 AC - Ramsay Bolton és Jaenis Karstark eljegyzése

304 AC - Petyr Baelish és Margaery Tyrell eljegyzése

303 AC - Jaime Lannister felmentése a Királyi Őrségből, megválasztása mint Casterly-hegy ura és a Nyugat Őrzője

303 AC - Daenerys Targaryen Westerosra érkezése, a trón átvétele, Cersei Lannister száműzetése

303 AC - Petyr Baelish és Ramsay Bolton szövetségre lépése

303 AC - A hatodik évad vége
Chatbox
Vándorok
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (36 fő) Pént. Feb. 02, 2018 5:29 pm-kor volt itt.


Dalnokok zengték
Matters of Importance ● A Véreb & a Farkasfiók
Niamh  Emptyby Arya Stark
Szomb. Márc. 07, 2020 6:10 pm


Reszkető-tenger
Niamh  Emptyby Tenarie Adaire
Kedd Nov. 06, 2018 6:07 pm


Észak nem feleljt
Niamh  Emptyby Laerys Drennelion
Pént. Nov. 02, 2018 1:27 pm


Halloweeni borzongás
Niamh  Emptyby Margaery Tyrell
Csüt. Okt. 25, 2018 6:49 pm


Hírek
Niamh  Emptyby Margaery Tyrell
Pént. Okt. 19, 2018 12:10 pm


A káosz egy létra
Niamh  Emptyby Margaery Tyrell
Csüt. Szept. 27, 2018 6:32 pm


Dorne-i herceg fakó lovon
Niamh  Emptyby Emmelyne Florent
Vas. Szept. 23, 2018 8:16 pm


Weddings are boring
Niamh  Emptyby Arya Stark
Vas. Szept. 23, 2018 7:54 pm


Old debts - Arya & the Hound
Niamh  Emptyby Arya Stark
Szomb. Szept. 22, 2018 6:29 pm


The Pink Wedding
Niamh  Emptyby Arya Stark
Szomb. Szept. 15, 2018 8:24 pm


Vízi [Baratheon] Gendry
Niamh  Emptyby Arya Stark
Vas. Szept. 09, 2018 12:44 pm


World of Witchers
Niamh  Emptyby Arya Stark
Szomb. Szept. 08, 2018 11:08 pm


♕ Háttérhatalom kacatjai
Niamh  Emptyby Margaery Tyrell
Szomb. Szept. 08, 2018 1:08 pm


Eredményhirdetés
Niamh  Emptyby Balerion, az Iszonyat
Pént. Aug. 31, 2018 1:16 am


Hiányzásnapló
Niamh  Emptyby Lysander
Csüt. Aug. 30, 2018 12:03 pm


World of Shadowhunters
Niamh  Emptyby Vendég
Hétf. Aug. 27, 2018 7:05 pm


Clive Standen
Niamh  Emptyby Rydan Blackwood
Szomb. Aug. 25, 2018 8:37 pm


Régi trükk
Niamh  Emptyby Rongyos Herceg
Pént. Aug. 24, 2018 9:08 pm


Your destiny is written
Niamh  Emptyby Jaqen H'ghar
Szomb. Aug. 18, 2018 10:16 pm


Resemblance
Niamh  Emptyby Jaqen H'ghar
Szomb. Aug. 18, 2018 9:32 pm


Nyilvántartás
Lord
6 fő
Lady
8 fő
Ser
2 fő
Zsoldos
0 fő
Közrendű
2 fő
Vadak
0 fő
Keleti népek
3 fő
Mester
0 fő
Fattyú
0 fő
Éjjeli Őrség
0 fő
Nincstelen
3 fő
Összesen
24 fő

Megosztás
 

 Niamh

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Niamh
Niamh



Tartózkodási hely : itt-ott


Niamh  Empty
TémanyitásTárgy: Niamh    Niamh  EmptySzomb. Júl. 07, 2018 3:59 pm

Niamh


Becenév: Nia, Niam,

Nem:

Kor: 20 év

Születési év: 286 AC

Családi állapot: hajadon

Tartózkodási hely: itt-ott mindenfelé.

Származási hely: Deres

Lojalitás: Stark-ház, Daenerys Targaryen



Családom


Atyám: Fogalmam sincs, hogy ki az apám. De azt rebesgetik, hogy a Tully- k családjába  tartozik.

Anyám: Az anyám születésemkor életét vesztette. Engem a nagynéném nevelt fel de 16 éves koromban ő is meghalt. Így egyedül maradtam.

Testvéreim: Nem tudom, hogy vannak-e.





Így jellemezném magam...

Fogalmam sincs ki vagyok Lady avagy avagy csupán egy paraszt lány? Sosem tudtam kik a szüleim de a nagynénémtől a  legjobb neveltetést kaptam. Megtanultam mindent amit egy lady-nek tudnia kell: jól neveltség, helyes viselkedés, szép menés, mosolygás, helyes beszéd és minden mást. De mindig is kissé lázadó típus voltam és eléggé nagyszájú. Néha nagyon is meggondolatlanul beszélek, amolyan ami a szívemen az a számon típusba. Ez nem épp egy ladyre vall. Nagynénémnek kicsit sikerült csiszolnia rajta, legalábbis ő ezt gondolja. Makacs vagyok és önfejű, amit a fejembe veszek azt véghez is viszem. Nagynéném férje megtanított a harcművészetek minden fortélyára, így mára már kitűnően megtudom védeni magamat. Bátorságom és túlzott vakmerőségem nem egyszer sodort már nagyobb bajba, amiből szerencsére sikeresen megmenekültem. Nem kis rémületet okozva ezekkel, nénikémnek. Még sohasem voltam szerelmes, és szinte elképzelni se tudom, hogy valaha engem is hatalmába kerít majd ez az érzés. De sose lehet tudni. Egyéb tudni való, most nem jut eszembe magamról, de ha közelebbről megismersz, talán majd te észre veszel mást is.





Történetem

20 évvel ezelőtt hagyott anyám nagynéném háza előtt, születésem után pár hétre. Ő meg nyomtalanul eltűnt. Azóta sem tudok semmit se róla, ahogy az apámról se. Azt rebesgetik, hogy talán a Tullyk családjába tartozott, azért van nekem is vörös hajam mint ansa-nak, de én nem tudom mit higgyek. Tulajdonképpen nem is érdekel. Csupán azért szeretném megtalálni a szüleimet, hogy megtudjak egyet s mást a származásomról, na meg, hogy számon kérhessem őket, amiért elhagytak.
A nagynéném mindenre megtanított amire csak kellett, úgy szeretett, mintha a saját lánya lennék. Sajnos nekik nem lehetett gyermekük, így nagyon örült amikor én hozzá kerültem. Mindenkinek azt mondta, hogy a kislánya vagyok. Könnyű volt elhitetni az emberekkel, hisz senki sem ismerte az igazai szüleimet. Néném 10 éves koromban férjhez ment egy idiótához, de két év múlva özvegyen maradt. 16 éves koromban aztán nénémet is elvesztettem, így magamra maradtam. Azóta egyedül próbálok életben maradni, hol szoláglóként keresem a kenyerem, hol pedig hozzá szegődöm valakikhez és úgy járom a világot. Szolgáltam már Deresben, Királyvárban és Rémvárban is. Bevallom ez az életforma nem éppen könnyű egy lánynak.





Ha rám nézel

Amivel a leginkább kitűnök a tömegből az a szikrázó vörös fürtjeim. Mellé pedig tengerkék szemeim, amibe szinte minden férfi tekintete elveszik. Nagynéném szerint édesanyámtól örököltem eme szépségemet és igézően kék szemeimet. Viszont vörös hajtincseim inkább apám családjára utalhatnak. Magasságom sem számít éppen átlagosnak a hölgyek közül, hisz 169 cm vagyok. Nem vagyok a legcsinosabb lány a világon, legalább is nem tartom magam annak, de éppen megfelelek az átlag női formának. Hófehér bőröm selymes és szinte egyetlen apró hiba sem tarkítja. Kivéve egy kereszt alakú heg a jobb csípőmön, amit egy emlékezetes alkalommal szereztem.  





Westeroson nincsenek titkok...

Vágyaim: Megtalálni a szüleimet, avagy más rokonaimat és megtudni miért hagytak el. Szerelmesnek lenni.
Ha én ülnék a Vastrónon: Miért akarnék én a vastrónra ülni?
Ha bárhová elmehetnék: Akárhová és mindenhová.
Ha másnak születtem volna: Hercegnő lennék avagy harcosnő.
Ami kedves számomra: Az állatok, az álmai, a vágyaim, a nénikém és egyebek.
Amit utálok: Hazugság, igazságtalanság.
Tulajdonom: Az álmaim, a vágyaim, a kardom, az eszem.




Playby: Bonnie Wright
Vissza az elejére Go down

Ramsay Bolton
Ramsay Bolton
Lord, nemes nagyúr


Tartózkodási hely : Rémvár


Niamh  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Niamh    Niamh  EmptySzer. Aug. 08, 2018 6:09 pm

Elfogadva

Nehéz egyedül maradni a világon és ennyi veszteséget átélni. Szomorú, hogy sosem ismerted a valódi szüleidet és származásod is a mai napig titok számodra, emellett nagynénéd elvesztése is nagy tragédia lehetett. Azonban úgy látom, jól boldogulsz egyedül is és meg tudod védeni magad minden rád leselkedő veszélytől. A play by jó választás volt, két elvetemülten Potterhead adminnal az oldal élén különösen, hiszen ki ne szeretné a talpraesett, határozott Ginny Weasley-t Smile?
Most már nincs más dolgod, mint foglalózni és játszótársakat keresni.

Vissza az elejére Go down
 
Niamh
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Valar Morghulis :: Fellegvár könyvtára :: Akik a történelmet írták :: Karaktereink :: Közrendű-
Ugrás: